• PDF

O nás

Vítáme Vás U Tomíčku v Pasekách nad Jizerou. Obec se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš a je ideálním místem pro strávení klidné dovolené uprostřed přírody.

Poskytujeme ubytovaní s vlastním vchodem, kapacitou 16 lužek ve čtyřech čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením a televizí. K dispozici  je lyžárna a kuchyň se standardním vybavením pro možnost vlastního vaření. Dále společenská místnost,  wifi internet a dětsky koutek .Parkovaní pro naše hosty je zajištěno přímo u domu. V létě je pro vás připraven bazén , venkovní krb s posezením, trampolína, houpačky a pískoviště. Výhodou je velký soukromí pozemek pro bezpečné vyžití dětí. Po dohodě je možné vzít s sebou i Vašeho domácího mazlíčka.


Přímo u privátu je lyžařsky areál Paseky s půjčovnami, lyžařskou školou, občerstvením ,snow parkem novou lanovkou a běžeckými tratěmi. Pro náročnější lyžaře  je tu možnost  vydat se do nedaleké  Rokytnice nad Jizerou na svahy Lyse hory. Po zbytek roku je tu spousta možností jak pro cyklisty, turisty a nebo jen milovníky přírody. Pravě svojí polohou je toto místo ideální  jak pro náročné , tak i méně zdatné sportovce . Rádi Vám poradíme , nebo pomůžeme s plánovaní Vašich výletu jak pěších , tak i na kole.